Potrawy przygotowywane są tylko ze ściśle wyselekcjonowanych składników. Kucharze, którzy u nas pracują to wykwalifikowani specjaliści, którzy w dania przez siebie przygotowywane wkładają nie tylko umiejętności i wiedze z zakresu gotowania ale to co we wszystkim najważniejsze „SERCE”.
Pasja, która nami kieruje w pracy sprawia, że nasi klienci często podchodzą po posiłku i z uśmiechem na twarzy mówią: „dziękuje, było bardzo smaczne”.

Smak potraw to jedno, a drugim ważnym elementem jest obsługa oraz podanie potrawy Klientowi. Ludzie pracujący w naszej restauracji lubią to co robią i się w tym spełniają, a żeby tak było muszą czerpać z tego przyjemność. Świadczy to o tym, że nie spotkają tu Państwo „sztucznych”, denerwujących uśmiechów i dlatego dewizą naszej restauracji jest szczery uśmiech, bo tylko taki może udzielić się drugiej osobie.

Pizza, jest to posiłek bez którego niektórzy nie wyobrażają sobie restauracji. Tacy Państwo też u nas znajdą coś dla siebie. Wybór pizz mamy spory, wiec jest w czym powybrzydzać i wybrać ta „jedyna”. A potem tylko delektować się jej smakiem.

Wszystkich spragnionych, głodnych i lubiących dobre towarzystwo zapraszamy do nas. Gwarantujemy, że wywołamy zadowolenie na Państwa twarzy.

Copyright © 2009 - Zajazd Pod Jaskółkami - All right reserved design by Visual Promotion