Dom weselny Pod Jaskółkami zadba, aby jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu był również tym najpiękniejszym dniem. Ślub jest ważnym i podniosłym wydarzeniem, przepełnionym szczęściem i radością. Wspomnienia tych chwil, na zawsze pozostaną w Państwa pamięci.
Jesteśmy po to aby pomóc zrealizować Wasze marzenia związane z tą chwilą.

Wykwintne dania rozpieszczą nawet najbardziej wygórowane podniebienia. Państwa Gościom polecamy wyśmienite potrawy do wyboru z bogatego menu, w tym także przysmaki z grilla węglowego. Dodatkowo oferujemy doskonałe przyrządzone po staropolsku np.: pieczone prosię, wiejski bufet ze swojskim jadłem. Wszystkie potrawy przygotowywane są przez równie doskonałą załogę kuchni. Propozycją z naszej strony będzie wyborne weselne menu lub dostosujemy się do Państwa gustów i wspólnie ustalimy zestaw dań. Zaciszny ogródek letni w otoczeniu kwiatów i krzewów może być miejscem chwili wytchnienia dla Gości, by nabrać sił przed dalszą zabawą.

Dążąc do pełni szczęścia nie możemy zapomnieć o dobrej oprawie muzycznej. Ta kwestia również nie stanowi dla nas problemu i w razie potrzeby zaproponujemy nasz zespół muzyczny, który zaspokoi upodobania wszystkich pokoleń.
Gwarantujemy piękne wesele!

Oprócz wesel organizujemy również:

- Bankiety
- Konferencje
- Studniówki
- Chrzciny
- Komunie

- Urodziny
- Sylwestra
- Uroczystości jubileuszowe
- Imprezy okolicznościowe

- Oferujemy również usługi cateringowe
- Zapewniamy transport gości weselnych
- Możliwość parkowania autokarów na parkingu przed domem weselnym